Освітні реформи в Новоград-Волинській міській ТГ – в дії

22 Грудня 2021, 14:32
Початок новорічно-різдвяних свят для Пилиповицького ліцею став особливо знаковим. Цього року заклад став опорним на рівні громади та відповідно до рішення міської ради отримав статус ліцею, що дасть можливість забезпечити всі три ступені освіти. У 2021 році на розвиток навчального закладу було залучено кошти місцевого бюджету, завдяки яким вдалося вирішити ряд наболілих проблем.
Зокрема, тривалий час була у занедбаному стані та не використовувалася за призначенням актова зала. У 2021 році виконано її поточний ремонт, на що з місцевого бюджету виділено близько 360 тис. грн.
На святкове відкриття оновленої актової зали завітали міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступник міського голови Наталія Борис, керуючий справами виконавчого комітету Олександр Доля, депутати міської ради Світлана Прищепа та Степан Нусбаум, начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук, староста Пилиповицького старостинського округу Надія Панфелюк, меценат навчального закладу, директор ТОВ «АГРОСОЮЗ» Юрій Борецький, який вручив навчальному закладу сертифікат на суму 45 тис грн для придбання стільців для актової зали.
У поточному році вдалося вирішити ще одну із нагальних проблем навчального закладу – збудовано артезіанську свердловину, на що затрачено понад 400 тис. грн коштів місцевого бюджету. Це дало змогу забезпечити навчальний заклад побутовою водою. Також завершено капітальний ремонт санвузлів ліцею.
Наразі в опорному закладі навчається 222 учні, 86 з яких доїжджають з інших сіл громади. Тому наступного року у планах – придбання ще одного шкільного автобусу.
В рамках робочої поїздки, посадовці відвідали також найбільший навчальний заклад громади – Новоград-Волинський ліцей №4, де наразі навчається 1100 дітей. В поточному році капітально відремонтовано фойє навчального закладу та облаштовано меблями. На це затрачено 672 тис. грн, з них 100 тис. грн – кошти обласного бюджету, спрямовані за ініціативою депутата обласної ради Віктора Мельника.
Оглянули і харчоблок навчального закладу, який цього року в рамках реформи шкільного харчування отримав ряд сучасного технологічного обладнання, придбаного за кошти державного бюджету – пароконвектомат, картоплечистку та овочерізку на загальну суму понад 400 тис грн.
У планах на наступний рік – капітальний ремонт та оновлення обладнання харчоблоку Новоград-Волинського ліцею №1 імені Лесі Українки та ЗОШ №3.
Чат-бот Гаряча лінія