Освітяни громади готуються до нового навчального 2022-2023 року

5 Серпня 11:32

У Новоград-Волинській громаді триває підготовка до нового навчального року. Цьогоріч основне завдання – це безпека учнів, налагодження освітнього процесу в умовах воєнного стану, тому в закладах освіти продовжується облаштування укриттів, напрацьовуються різні форми навчання.

З метою розгляду важливих питань підготовки до нового навчального року під керівництвом міського голови Миколи Боровця відбулась розширена нарада за участі начальника управління освіти і науки міської ради Тетяни Ващук, начальника відділу з питань цивільного захисту міської ради Андрія Хромушина, керівників закладів освіти громади, представників ДСНС, Держпродспоживслужби та Новоград-Волинського міжрайонного відділу ДУ «Житомирський ОЦКТПХ МОЗ України».

Під час наради обговорили результати обстежень шкіл й садочків, які здійснювали працівники ДСНС та представники галузі освіти, на готовність до навчального періоду. Зокрема йшлося про те, що наразі тривають ремонтні роботи в укриттях, аби вони відповідали всім нормам, які передбачені законодавством.

Також розглянули випадки, коли у закладі освіти відсутнє укриття. За цих обставин під час повітряної тривоги учні та вчителі мають мати доступ укритися у безпосередній близькості до закладу освіти (до 100 м). У ході наради обговорили усі можливі варіанти.

Зазначалось, що приведення до ладу власних укриттів, або укладення відповідних договорів потрібно завершити до 20 серпня. До початку вересня рішення про можливість навчання у форматі офлайн прийматиметься виходячи з готовності закладу до безпечної роботи в умовах війни.

Нагадуємо, що батьки матимуть можливість обрати будь-яку форму навчання для своєї дитини – очну (змінну), змішану або дистанційну. Навчання в очній формі з 01 вересня зможуть розпочати лише ті заклади освіти, в яких будуть створені безпечні умови для перебування усіх учасників освітнього процесу.

Чат-бот Гаряча лінія