Паперовий світ у Новоград-Волинському центрі науково–технічної творчості учнівської молоді

6 Листопада 2015, 0:32

Вихованці Новоград – Волинського  центру науково – технічної творчості учнівської молоді 30 та 31 жовтня 2015 року активно взяли участь в  10 обласній виставці – конкурсі “Паперовий світ”, який  проводився в м. Житомирі за участю 25 делегацій з 20 районів та 5 міст області в 5складі 151 учасника – 126 вихованців позашкільних закладів області та 25 керівників делегацій.

З метою розвитку творчих здібностей  та підтримки талановитих дітей на конкурс було представлено 7 індивідуальних робіт, які стали наслідком творчого пошуку та виконання,  виготовлені  з  різних  видів  паперу. Всі  роботи  супроводжувались авторами та були представлені за номінаціями:

1.   Витинанки – Данильчук Катерина, учениця 5 класу ЗОШ №7

2.   Вітальні листівки – Синяк Наталія , учениця 8 класу  ЗОШ №10

3.   Аплікації – Бойчук Анастасія, учениця 8 класу ЗОШ №2

4.   Оригамі – Ільчук Вікторія, учениця 5 класу ЗОШ №10

5.   Підвісні конструкції – Гришечкіна Аліна, учениця 8 класу СШ №4

6.   Паперопластика – Гришечкіна Дарина, учениця 8 класу СШ №4

7.   Пап’є-маше – Яцук Марина, учениця 8 класу ЗОШ №2

Делегація вихованців  трьох гуртків ЦНТТУМ на чолі з керівником  гуртка  Ільчук Надією Миколаївною впевнено захищали честь нашого міста і здобули гарні результати. Так, І місце в номінації «Підвісні конструкції» здобула  Гришечкіна Аліна,  а в номінації «Вітальні листівки» ІІІ місце  – Синяк Наталія.

Окрему персональну відзнаку – спеціальний диплом «За наполегливість» в номінації  «Оригамі» отримала Ільчук Вікторія, робота якої надзвичайно вразила членів журі та актуальну назву «Мир у всьому світі». Саме тому їй надали можливість  розповісти про техніку виконання своєї роботи та досягнення у гуртку в інтерв’ю на обласному Житомирському  телебаченню.

Вітаємо переможців та учасників з досягненнями  та перемогою. Це є результатом спільної праці керівника гуртка, батьків та, звичайно, наших кращих вихованців.

ЦНТТУМ – це технічна творчість, нові друзі та цікаве дозвілля! Запрошуємо бажаючих дітей до занять  у гуртках в позашкільний час.

 

Валентина Найдюк

керівник ЦНТТУМ

 

Чат-бот Гаряча лінія