Пенсійний фонд з 12.05.2020 року обслуговуватиме громадян за адресою вул. Єрьоменка, 16
![Пенсійний фонд з 12.05.2020 року обслуговуватиме громадян за адресою вул. Єрьоменка, 16](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/uvoa1mkmuaatdjjuqzkf.jpg)
Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області інформує! У зв’язку зі зміною місця розташування відділів Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області у м. Новограді-Волинському прийом громадян з питань, що належать до компетенції Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області 07 та 08 травня 2020 року буде обмежено з технічних причин.
Додатково повідомляємо, що обслуговування громадян з 12 травня 2020 року буде проводитися за адресою: вул. Єрьоменка, 16, мікрорайон “Морське”.
Головне управління Пенсійного фонду
України в Житомирській області