Перевірка готовності закладів загальної середньої освіти до нового 2020-2021 навчального року

28 Серпня 2020, 13:04

27.08.2020 комісія здійснила моніторинг ще у трьох закладах освіти Новоград-Волинської міської ОТГ: ЗОШ № 7, 8 та Ліцеї № 11.

Комісією обстежено стан матеріально-технічної бази закладів освіти, технічний стан будівель і споруд, наявність засобів та документації щодо забезпечення протиепідемічних заходів.

У відвіданих закладах за кошти місцевого бюджету здійснено:

у ЗОШ № 7 – заміна комерційного вузла обліку теплової енергії, встановлено 2 камери відеоспостереження, придбано проєктор, світильники, туристичні палатки, принтери, 40 стільців в кабінет біології, 10 обідніх столів, тренажер для дітей з особливими освітніми потребами, заплановано встановлення системи протипожежного захисту. До нового навчального року встановлено шкільний розумний годинник, створено повітряні класи.

у ЗОШ № 8 – заміна комерційного вузла обліку теплової енергії, закуплено стенди в кабінет фізики, куліси тощо;

у Ліцеї № 11 – заміна віконних блоків, закуплено інтерактивну панель, заплановано встановлення спортивного майданчика з вуличними тренажерами, встановлено повітряний клас тощо.

Всі заклади освіти забезпечені протиепідемічними засобами та підготували документацію, яка необхідна для організації їх роботи в умовах адаптивного карантину.

 

Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія