Першість міста з класичних шахів

29 Серпня 2017, 7:43

Протягом серпня місяця, з нагоди відзначення Дня незалежності України та 760-річчя першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський, на базі 31-го гарнізонного Будинку офіцерів проходила першість міста Новограда-Волинського з класичних шахів  по «Нокаут» системі.

24 серпня було зіграно фінальні партії та нагороджені переможці, які отримали грамоти, медалі та цінні подарунки  від управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради. Перше місце здобув Слепченко Віктор Ниванілович, друге місце зайняв Маліновський Микола Вікторович, третє місце виборов Железнов Микола Іванович та за волю до перемоги був відзначений Палецький Олександр Аркадійович. Нагородження проводили:  начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Борис Наталія Петрівна, керівник громадської організації Новоград-Волинського міського шахово-шашкового клубу Лаговський   Віктор Станіславович, голова міської федерації шахів Іванюк Микола Олексійович.

Бажаємо усім учасникам вдосконалювати свої навички у цьому виді спорту та здобувати ще більше нагород.