Підсумки діяльності Звягельської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України за 1 квартал 2024

18 Квітня 2024, 11:25

Сьогодні минає 106 річниця з дня заснування Товариства Червоного Хреста України.

До вашої уваги пропонуємо ознайомитися із підсумками діяльності Звягельської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України за період з 01.01.2024 по 31.03.2024.
У організації на постійній основі функціонує:
✅Пункт Прокату Реабілітаційного Обладнання. За підзвітний час було підписано 69 договори в місяць про оренду.
✅Програма Догляд Вдома, за якою під опікою соціальних працівників організації знаходяться 30 бенефіціарів.
✅Банк одягу, послугами якого скористалося 333 особи. Видано близько 6290 одиниць одягу.
✅Навчання населення Першій Допомозі: проведено 4 безкоштовних майстер-класи для закладів освіти та один 6-ти годинний тренінг для населення.
Усього 811 бенефіціарів отримали гуманітарну благодійну допомогу від Товариства Червоного Хреста України за даний період. Це 21 наборів посуду, 534 продуктових наборів, 642 гігієнічних наборів, 28 упаковок підгузків дитячих, 24 прокладок гігієнічних, 1246 мила, 2048 пляшки напою «Кока кола». Всього допомоги надано на 1 млн. 201 тис. гривень.
Допомога надавалась:
🖇️ внутрішньо переміщеним особам;
🖇️ людям з інвалідністю 1-ї групи;
🖇️ сім’ям загиблих та безвісти зниклих військовослужбовців;
🖇️ сім’ям, житло яких було зруйноване внаслідок бойових дій.
Також було організовано, проведено та підтримано соціальні, благодійні та культурно-освітні заходи на території Звягельської міської територіальної громади.
У січні:
🏷️01.01.2024 Червоний Хрест Звягель разом з Святим Миколаєм, Новорічним Зайчиком та представниками служби у справах дітей Звягельської міської ради відвідали вихованців двох дитячих будинків сімейного типу. Привітали дітей солодкими подарунками, які надала БО «Блискавка».
🏷️18.01.2024 взяли участь у громадському обговоренні «Ментальне здоров’я». До конструктивного діалогу доєдналося керівництво громади та міський голова Микола Боровець.
🏷️29.01.2024 взяли участь у презентації ГО «Звягель без бар’єрів.
У лютому:
🏷️ 04.02.2024 провели захід присвячений Всесвітньому дню боротьби з раком. Вулична акція «Рожева стрічка». Розробили та росповсюдили 250 буклетів присвячених боротьбі та профілактиці з онкозахворюваннями.
🏷️06.02.2024 Червоний Хрест Звягельської МРО активно сприяє розповсюдженню інформації по донорству крові, та залучанню донорів. Так, КНП «Обласний центр крові» Житомирської обласної ради провів віїзну форму заготівлі крові на базі КНП «Звягельська багатопрофільна лікарня» Звягельської міської ради. До здачі крові долучилося 88 громадян.
У березні:
🏷️11.03.2024 в офісі Звягельської МРО ТЧХУ БФ « Право на захист» надавали юридичні та психологічні консультації, для вразливих верств населення.
🏷️21.03.2024 волонтери Звягельської організації Товариство Червоного Хреста України у співпраці з ГО «Перспектива» провели акцію до Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу.
🏷️27.03.2024 провели виїзну акцію «Потребуєш – візьми!» у с. Ярунь – виїзний Банк одягу для вразливих верств населення.
За звітний період організація заключила Меморандуми про співпрацю із:
📝Управлінням освіти і науки Звягельської міської ради.
📝Службою у справах дітей Звягельської міської ради.
📝Звягельською районною державною (військовою) адміністрацією Житомирської області.
📝Додаткову угоду з управлінням соціального захисту Звягельської міської ради.
📝БФ « Право на захист».
В процесі реалізації перебуває проект апсайклінгу, який має на меті переробку матеріалів та створення нових речей з ціллю зменшення текстильних відходів.♻️
Запровадили 2 нових напрямки діяльності, таких як:
✔️Мобільна Медична Бригада.
✔️Психосоціальна Підтримка.
Червоний Хрест Звягель продовжує активну співпрацю та залучення нових волонтерів. На разі, за звітний період, команда налічує 8 нових регулярних волонтерів.👫
Організація дякує партнерам та волонтерам, Житомирській обласній організації Товариства Червоного Хреста України, Звягельської міській раді й депутатському корпусу та кожному жителю міста та району, хто підтримує діяльність Звягельської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України.🤝🏻
Творимо милосердя разом! ❤️
Чат-бот Гаряча лінія