Пленарне засідання шостої сесії Новоград-Волинської міської ради восьмого скликання

23 Квітня 2021, 17:11

22 квітня у великій залі Будинку рад відбулося пленарне засідання шостої сесії Новоград-Волинської міської ради восьмого скликання, яке провів міський голова Микола Боровець.

Депутатами міської ради розглянуто за прийнято відповідні рішення стосовно 51 питання в різних сферах життєдіяльності територіальної громади.

За скороченою процедурою затверджено ряд рішень, які попередньо обговорені та погоджені постійними депутатськими комісіями міської ради та погоджувальною радою. Зокрема, депутати підтримали внесення змін до комплексної програми «Молодь і родина Новоград-Волинської об’єднаної територіальної громади на 2017-2021 роки» та до рішення міської ради від 23.12.2016 №215 «Про програму реалізації заходів на виконання «Конвенції про права дитини» на 2017-2021 роки».

Погодили звільнення від орендної плати за користування майном комунальної власності суб’єктів господарювання, які надають послуги з організації харчування (послуги їдалень, кейтерингові послуги) у закладах загальної середньої освіти Новоград-Волинської міської територіальної громади на період дії карантину.

Затверджено рішення про реорганізацію Новоград-Волинської районної бібліотеки імені Лесі Українки та внесено зміни до штатних розписів закладів культури.

Також депутатами прийнято рішення щодо внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік та до плану діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.

Народні обранці прийняли рішення про затвердження коштів на потреби виборчих округів у 2021 році.

Ряд прийнятих рішень стосувалися комунальної власності територіальної громади. Зокрема, затверджено перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2021 році. Прийнято рішення про списання майна комунальної власності Новоград-Волинської міської територіальної громади на вул. Дружби, 50-А.

Затверджено звіт про виконання бюджету Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади за I квартал 2021 року, а також внесено зміни до головного фінансового документу міської територіальної громади на поточний рік.

Депутати міської ради після тривалих обговорень та дискусій затвердили рішення про внесення змін до структури виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради, а саме: відділ культури і туризму міської ради перейменовано в управління культури і туризму та затверджено відповідне положення. Щодо структури управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності, де передбачалося утворення відділу екології та водних ресурсів, згоди вкотре досягти не вдалося.

Депутати погодили створення нового комунального закладу «Новоград-Волинський туристичний центр».

Затверджено інвестиційну програму комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» на 2020-2021 роки (з 01 жовтня 2020 року по 30 вересня 2021 року) та інвестиційну програму комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» на 2021 рік.

Депутатами взято до відома звітну інформацію начальника Новоград-Волинського районного відділу поліції Андрія Гнатенка про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Новоград-Волинської міської територіальної громади за 2020 рік.

Також заслухано інформацію про результати діяльності Новоград-Волинської окружної прокуратури протягом 2020 року та першого кварталу 2021 року, яку під час пленарного засідання надав керівник Новоград-Волинської місцевої прокуратури Іван Островський.

Не знайшло підтримки серед більшості депутатів міської ради звернення до керівництва держави щодо повернення Степану Бандері звання Героя України, ініційоване Новоград-Волинським Братством ОУН-УПА імені Романа Шухевича (Тараса Чупринки), голова Віктор Бусленко.

За ініціативи депутатської фракції міської ради «Народна Партія», прийнято звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради Житомирської області до Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. та Прем’єр-міністра України Шмигаля Д.А. щодо Дорожньої карти виходу із кризи теплопостачальних підприємств.

Також за заявою депутатської фракції міської ради «Європейська Солідарність» прийнято звернення депутатів до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності належного соціального забезпечення медичних працівників та вакцинації населення від COVID-19.

Переважна більшість депутатів міської ради не підтримали пропозиції депутата міської ради Олександра Поліщука та, власне, ініціативи самого Миколи Боровця, про перегляд умов оплати праці міського голови. Нагадаємо, згідно з чинним законодавством умови оплати очільника міста встановлюються виключно рішенням міської ради. Відповідне рішення депутатами Новоград-Волинської міської ради було затверджено на першій сесії міської ради 24.11.2020 р.

Окрім того, ряд доручень від депутатського корпусу надано протокольно.

З результатами поіменного голосування депутатів можна ознайомитися:

https://info.nvrada.gov.ua/uk/documents/item/9843 

Детально ознайомитися з усіма прийнятими рішеннями, після їх підписання, можна буде на офіційному сайті міської ради у рубриці «Документи» – «Рішення міської ради» – https://info.nvrada.gov.ua/…/category/kviten-2021-mr/ .

Онлайн-трансляція шостого пленарного засідання міської ради восьмого скликання за посиланнями:

https://www.youtube.com/watch?v=haF5l_OPU1Q 

https://bit.ly/3neje5e 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія