Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги: нові спортивні звершення

18 Квітня 2024, 10:20

НОВІ СПОРТИВНІ ЗВЕРШЕННЯ: ВІДБУЛИСЯ ЧЕРГОВІ ЗОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ РАЙОННОГО ЕТАПУ ПРОЄКТУ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»

Триває проєкт «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Девіз спортивної події – «Разом переможемо».
Вчора в нашому районі відбулись зональні змагання з двох видів спорту. Юнаки зі шкіл району грали у футзал та баскетбол.
У місті Баранівка та селищі Ємільчине змагалися команди з футзалу: Баранівського ліцею № 1; Довбиського, Піщівського, Ярунського та Барашівського ліцеїв; Суслівського ліцею Стриївської громади; Слободороманівського ліцею Брониківської громади; Городницького опорного ліцею; ліцею №2 Ємільчинської селищної ради; Таращанської гімназії Чижівської громади та гімназії № 10 Звягельської міської ради.
За результатами змагань до фіналу переходять команди Звягельської, Ємільчинської, Баранівської та Довбиської громад.
У місті Звягель та селищі Першотравенськ Баранівської громади грали у баскетбол команди: ліцею № 11 Звягельської міської ради; Рихальського ліцею Чижівської громади; Великогорбашівської гімназії Ярунської громади; Баранівського ліцею № 1; Дубрівського ліцею №1; ліцею №2 Ємільчинської селищної ради; Барашівського та Піщівського ліцеїв.
У фіналі зустрінуться команди Звягельської, Баранівської, Барашівської та Піщівської громад.
Ігри пройшли на високому рівні, учні показали професіоналізм та витривалість. Такі результати досягнуті завдяки постійним тренуванням і бажанню відстоювати честь своєї громади на районних, обласних, а пізніше й на всеукраїнських змаганнях.
Молоде покоління достойно проявляє себе у спорті, тож можемо ним пишатися.
Бажаємо успіхів і нових перемог нашим юним талановитим спортсменам!
Чат-бот Гаряча лінія