Подяка за благодійність
![Подяка за благодійність](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/6ebpmlvpcmsn7ondmeta.jpg)
Напередодні святкових травневих днів, приватним акціонерним товариством “Виробничо-комерційна фабрика “Леся” на благодійній основі виготовлено 40 полотен державних прапорів для їх розміщення на могилах загиблих воїнів – учасників АТО/ООС на кладовищах Новоград-Волинської міської територіальної громади.
Шира вдяність за небайдужість голові наглядової ради ПрАТ “ВКФ “Леся” Миколі Сиченку та депутату міської ради Миколі Максименку.
Управління ЖКГЕ та КВ міської ради