Пройшло синхронне покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та братських могил
![Пройшло синхронне покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та братських могил](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/jx3qpdzjzgg8rzfbml4a.jpg)
У День пам’яті та примирення, 8 травня, пройшло синхронне покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та братських могил, розташованих на території Новоград-Волинської міської територіальної громади.
Участь у покладанні взяли представники закладів загальної середньої освіти, Молодіжної ради, установ культури.
До підніжжя обелісків та на місця поховань одночасно покладено сотні живих квітів у знак шани, пам’яті та невмирущої слави учасників Другої світової війни, фронтовиків, партизанів, героїв-визволителів.
Пам’ятаємо. Перемагаємо.