Погоджувальна рада розглянула питання порядку денного двадцять шостої сесії міської ради

17 Жовтня 2022, 15:35

17 жовтня відбулося засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного двадцять шостої сесії міської ради восьмого скликання, яка скликана відповідно до розпорядження міського голови від 03.10.2022 № 260 (о) https://info.nvrada.gov.ua/vidbudetsya-26-sesiya-miskoyi-rady-vosmogo-sklykannya/ .

Головною метою погоджувальної ради є розгляд пропозицій та зауважень постійних комісій міської ради до проектів рішень, узгодження питань, які викликали протиріччя для забезпечення стабільного проведення пленарного засідання міської ради та ухвалення важливих для територіальної громади рішень.

У роботі погоджувальної ради, яка проходила під головуванням міського голови Миколи Боровця, взяли участь секретар міської ради Оксана Гвозденко, керівники депутатських фракцій і груп, заступники міського голови Віталій Якубов та Наталія Борис, а також головні розпорядники коштів.

Під час погоджувальної ради детально опрацьовано пропозиції та зауваження до проєктів рішень від постійних комісій міської ради, засідання яких проходили впродовж минулого тижня https://info.nvrada.gov.ua/vidbulysya-zasidannya-postijnyh-komisij-miskoyi-rady/ . Зокрема, значна кількість пропозицій стосувалися внесенню змін до бюджету Новоград-Волинської міської ТГ на 2022 рік. Обговорено необхідність внесення змін до ряду важливих для життєдіяльності громади міських програм.

Загалом на пленарному засіданні двадцять шостої сесії міської ради, яка відбудеться 20 жовтня, планується розглянути 31 питання порядку денного.

Чат-бот Гаряча лінія