Поліція застерігає: фінансові виплати не рекламують у соціальних мережах та месенджерах!

22 Червня 2023, 14:40
Днями двоє жителів Звягельщини виявили оголошення про надання фінансової допомоги у соцмережі «Facebook». Вони перейшли за прикріпленими посиланнями та вказали на невідомих ресурсах конфіденційні відомості щодо своїх банківських карток. У результаті кожен «подарував» шахраям кілька тисяч гривень.
????Поліцейські вкотре закликають громадян бути розсудливими та обережними у всіх питаннях, що стосуються доступу до банківських рахунків:
????завжди критично оцінюйте пропозиції фінансової допомоги та додаткових виплат. Замисліться, що підпадаєте ви під категорії громадян, яким вони призначаються? Зверніться самостійно в офіційні установи та перевірте інформацію, яку вам нав’язують;
????не розголошуйте відомості, що дозволяють отримати доступ до ваших рахунків (пін-код, CVV-код, цифрові паролі, що безпричинно надходять на ваш телефон тощо) ні у телефонному режимі, ні на сумнівних сайтах;
????роз’ясніть про шахрайські схеми своїм рідним та близьким, друзям і сусідам, аби не дати ошуканцям жодних шансів збагатитися чужим коштом!
Чат-бот Гаряча лінія