Популяризація здорового способу життя в бібліотеках Новограда-Волинського

8 Квітня 2016, 22:48

6 квітня 2016 року в бібліотеці-філії №2 (вул. Михайла Драгоманова,74)  відбулось чергове засідання лабораторії професійної творчості  на тему  «Активізація роботи бібліотек  по вихованню здорового способу життя».

Говорили про завдання  бібліотек в рамках Національної стратегії  з  оздоровчої рухової  активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий  спосіб життя  – здорова нація», яку  схвалено  Указом Президента України  від 9 лютого 2016 року № 42/2016; про  ефективне поєднання традиційних засобів та інтерактивних методів роботи з питань популяризації здорового способу життя в умовах бібліотеки.  Намітили ряд заходів  по вихованню здорового способу життя дітей та підлітків в період оздоровчої кампанії під час літніх канікул.

Працівники  бібліотеки-філії №2 підготували відео презентацію  про досвід роботи бібліотеки в рамках Програми  «Пізнай себе та вдосконалюйся».  Провели  годину здоров’я  «Чи добре знаєш ти, як здоров’я зберегти» для учнів  7-го класу ЗОШ №6 (класний керівник Боярська Л.В.).

Діти цікаво і змістовно спілкувалися з відомими в нашому місті людьми – депутатом міської ради, тренером Мірзабекяном  Юрієм Левоновичем та лікарем-педіатром Шимонко Тамарою Никанорівною, отримали відповіді на запитання, що їх хвилюють.                                          

4 квітня до Всесвітнього дня здоров’я  працівники бібліотеки-філії №5 для юнацтва  провели пізнавальну годину «Куди ведуть шляхи спокуси».  Учні 7–б класу ЗОШ №3 (класний керівник Ягельська В.А.), отримали  інформацію про вплив куріння, вживання алкоголю та наркотиків на молодий організм, познайомились з різноманітними друкованими матеріалами  про те, як  подолати шкідливі звички, як цікаво і змістовно проводити  своє дозвілля.

7 квітня, в центральній дитячій бібліотеці з учнями 6 класу ЗОШ №2 (класний керівник Рожок І.Л.) було проведено хвилинку – інформинку «Щоб діти були здоровими». Під час заходу в цікавій формі озвучили проблеми сьогодення школярів щодо здоров’я та здорового способу життя, наголосивши на тому, що найдорогоцінніший скарб людини – здоров’я.

Потрібно відмітити, що сьогодні дуже широке поширення одержало лихослів’я, особливо прикро, що серед дітей і підлітків. А це і є в майбутньому психічне здоров’я нації. За твердженням психологів залежність молоді від лайки на  третьому місці після залежності від паління і алкоголізму. Про цю болючу проблему говорили  в центральній міській бібліотеці 7 квітня під час інформаційної бесіди  «Нецензурні слова, їх руйнівна сила».

 

Бібліотека-філія №2

 

Чат-бот Гаряча лінія