Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

23 Листопада 2021, 16:40

23 листопада відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради. Було розглянуто питання, яке стосувалось долі трьох малолітніх дітей і потребувало негайного вирішення.

Справа стосувалась стану виконання батьківських обов’язків матір’ю цих дітей та її співмешканцем.

Працівниками служби у справах дітей та міського центру соціальних служб з часу приєднання до міської територіальної громади деяких сіл району з даною сім’єю проводилась відповідна робота щодо підвищення виховного потенціалу сім’ї, надання допомоги у створенні належних умов для проживання, навчання та виховання трьох малолітніх дітей. На жаль, проведеними заходами не вдалось кардинально змінити ставлення матері до виконання батьківських обов’язків.

Члени комісії, заслухавши думку матері дітей, щодо шляхів подолання складних життєвих обставин у яких опинилась дана родина, її заяву про тимчасове влаштування молодших дітей до державного закладу, беручи до уваги зауваження та пропозиції присутніх, прийняли рішення, спрямоване на захист прав та законних інтересів малолітніх дітей.

 

Служба у справах дітей міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія