Порядок проведення земляних робіт

9 Серпня 2021, 16:47

Звертаємо увагу мешканців Новоград-Волинської територіальної громади , що для проведення земляних робіт (ремонт, заміна, прокладання будь-яких підземних комунікацій) у організації власника інженерних мереж, треба отримати технічні умови прокладання даного виду комунікацій, які позначені на топографо-геодезичній основі.

Після отримання технічних умов, власник, який планує проведення робіт, звертається до виконкому Новоград-Волинської міської ради з відповідною заявою на ім’я міського голови. До заяви додаються копії технічних умов, схеми прокладання комунікацій та спосіб проведення робіт (вручну, механічним способом, методом “проколу” та ін.).

Управління ЖКГЕ виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради (каб. 49) видається ордер на право виконання земельних робіт для погодження з власниками інженерних мереж.

Ордер на право виконання земляних робіт, має силу документу і повинен знаходитись у виконавця робіт на місці проведення земляних робіт.

У разі виникнення аварійної ситуації (порив водопроводу, каналізації, систем теплопостачання, витік газу та ін.) виконавець робіт сповіщає власника комунікацій та проводить заходи по усуненню аварійної ситуації. Після цього необхідно звернутися до виконкому із відповідною заявою для отримання ордеру на земляні роботи.

Слід зазначити, що по закінченню земляних робіт виконавець повинен провести роботи з повного відновлення порушеного благоустрою (відновлення поверхні пошкодженої ділянки та існуючого покриття місць розкопок та зелених зон).

У разі не проведення робіт по відновленню благоустрою, а так само як і виконання земляних робіт без оформленого належним чином ордеру та відповідних дозволів, винні у порушенні будуть притягуватись до адміністративної відповідальності.

 

Відділ благоустрою та екології управління ЖКГЕ міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія