ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту про демонтаж самовільно встановлених об’єктів виїзної (виносної) торгівлі та надання послуг у сфері розваг на території Новоград-Волинської міської територіальної громади

3 Листопада 2022, 9:58

Розробник: відділ економічного планування та підприємницької діяльності міської ради.

Проект регуляторного акта – рішення Новоград-Волинської міської ради Про затвердження Порядку про демонтаж самовільно встановлених об’єктів виїзної (виносної) торгівлі та надання послуг у сфері розваг на території Новоград-Волинської міської територіальної громади (регуляторний акт), розроблено з метою впорядкування розміщення об’єктів виїзної (виносної) торгівлі та надання послуг у сфері розваг і вирішення питань, пов’язаних із самовільним розміщенням об’єктів виїзної (виносної) торгівлі та надання послуг у сфері розваг, а також здійснення контролю за станом благоустрою на території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Інформація про спосіб оприлюднення: Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу будуть розміщені на офіційному веб-сайті Новоград-Волинської міської ради https://info.nvrada.gov.ua/uk (розділ «Новини – Оголошення»).

Поштова та електронна адреса розробника для відправки зауважень та пропозицій: Новоград-Волинська міська рада, Житомирської області, 11700, м.Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, e-mail: enovograd@ukr.net  тел: (04141) 3-53-67.

Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції до проекту: Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на сайті міської ради.

Інформація про спосіб надання зауважень та пропозицій до проекту: Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта просимо надавати одним із зручних видів передачі інформації:

Новоград-Волинська міська рада, Житомирської області, 11700, м.Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, e-mail: enovograd@ukr.net  тел: (04141) 3-53-67.

Зауваження та пропозиції надсилати електронною та звичайною поштою.

 

Відділ економічного планування та підприємницької діяльності міської ради

Чат-бот Гаряча лінія