Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

14 Березня 2024, 14:13

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Звягельської міської ради «Про затвердження Правил користування міським та приміським пасажирським транспортом на автобусних маршрутах загального користування на території Звягельської міської територіальної громади»

Розробник: відділ економічного планування та підприємницької діяльності міської ради.

 

Проект регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Звягельської міської ради «Про затвердження Правил користування міським та приміським пасажирським транспортом на автобусних маршрутах загального користування на території Звягельської міської територіальної громади» (далі – проект регуляторного акта) розроблено з метою підвищення якості та ефективності надання послуг з перевезень пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Звягельської міської територіальної громади.

Інформація про спосіб оприлюднення

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщені на офіційному веб-сайті Звягельської міської ради – https://portal.nvrada.gov.ua/category/regulyatorna-polityka/proyekty-regulyatornyh-aktiv/ (Портал документів – розділ «Регуляторна політика – Проєкти регуляторних актів»).

Поштова та електронна адреса розробника для відправки зауважень та пропозицій

Звягельська міська рада, 11700, Житомирська область, Звягельський район, м.Звягель, вул. Шевченка, 16, e-mail: economycity@ukr.net тел: (04141) 3-53-67.

Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції до проекту

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на сайті міської ради.

 

Інформація про спосіб надання зауважень та пропозицій до проекту

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта просимо надавати одним із зручних видів передачі інформації:

Звягельська міська рада, 11700, Житомирська область, Звягельський район, м.Звягель, вул. Шевченка, 16, e-mail: economycity@ukr.net тел: (04141) 3-53-67.

Зауваження та пропозиції надсилати електронною та звичайною поштою.

Чат-бот Гаряча лінія