Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення в місті Новограді-Волинському»

14 Квітня 2022, 7:58

Управління житлово-комунального господарства та екології Новоград-Волинської міської ради відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднює проєкт регуляторного акта – рішення  виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення в місті  Новограді-Волинському».

Метою прийняття проєкту регуляторного акта є удосконалення правових та економічних засад діяльності у сфері централізованого водовідведення в місті та недопущення забруднення навколишнього природного середовища внаслідок неупорядкованого відведення стічних вод від промислових підприємств та об’єктів господарської діяльності..

Розробником проєкту регуляторного акта є комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», управління житлово-комунального господарства та екології міської ради.

Аналіз регуляторного впливу та проєкт регуляторного акта розміщено на офіційному веб-порталі документів Новоград-Волинської міської ради в  розділі «Регуляторна політика».

На час воєнного стану портал документів закритий, тому з проектом регуляторного акта можна ознайомитися на сайті міської ради (розділ «Новини» – «Оголошення») у прикріпленому до повідомлення документі.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця з дня опублікування проєкту регуляторного акта у  електронному вигляді.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта можна надавати на електронну адресу nvcity@ukr.net та на адресу управління житлово-комунального господарства та екології міської ради: м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка,16.

Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення в місті Новограді-Волинському (регуляторний акт)

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення в місті Новограді-Волинському»

 

Олег ГОДУН, начальник управління житлово-комунального господарства та екології міської ради

Чат-бот Гаряча лінія