Пояснення щодо відключення води у м. Новоград-Волинський 6 вересня 2016 року

8 Вересня 2016, 6:00

06.09.2016 року з 1920  по 2045  відбулося відключення електричної енергії на всіх водопровідних насосних станціях міста. Причиною відключення є аварійна ситуація, яка виникла в мережах електропостачання міста.

В ході ліквідації аварійної ситуації Новоград – Волинський РЕМ ПАТ «ЕК«Житомиробленерго» проводив поступове включення-виключення насосних станцій КП міської ради «ВУВКГ» в результаті чого виникали короткочасні включення та відключення водопровідних насосних станцій, що призвело до виникнення гідравлічних ударів у трубопроводах міської розподільчої мережі.

Сучасний технічний стан водопровідних мереж міста – це на 43,5% мережі, які повністю використали свій термін дії і потребують заміни. При такому технічному стані водопровідних мереж в трубопроводах є певні біологічні обростання, відкладення осаду, який виникає в результаті корозії металевих поверхонь трубопроводів та втручань при ліквідації аварійних ситуацій.

В результаті гідроударів в трубопроводах проходило різке збільшення та зменшення швидкості руху води, що призвело до вторинного забруднення води на окремих ділянках трубопроводів різними придонними відкладеннями в трубопроводах.

Адміністрація КП міської ради «ВУВКГ» приносить свої вибачення перед громадою міста за тимчасові незручності, які виникли в результаті аварійної ситуації в Новоград-Волинському РЕМ ПАТ   «ЕК«Житомиробленерго».

КП Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства»

 

Чат-бот Гаряча лінія