ПрАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» отримав чергову нагороду

17 Вересня 2021, 13:26

Як повідомляється на офіційній facebook сторінці ПрАТ «Новоград-Волинський хлібозавод», 

14-16 вересня 2021 року в м. Київ відбулась Міжнародна спеціалізована виставка хлібопекарської промисловості «BAKERY UKRAINE – 2021» у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ).

В рамках виставки відбувся Професійний дегустаційний конкурс хлібобулочних та борошняних кондитерських виробів, в якому серед 10 найпотужніших підприємств України, взяв участь та представив свою експозицію і ПрАТ «Новоград-Волинський хлібозавод».

За результатами конкурсу – 4 хлібобулочних вироби Новоград-Волинського хлібозаводу завоювали нагороди, а саме:

– Хліб «З льоном» – отримав найвищу нагороду конкурсу «Гран-прі»;

– Пиріг «Зустріч» – отримав найвищу нагороду конкурсу «Гран-прі»;;

– Хліб «Смачний» – золота медаль;

– Хліб «Смакота» – срібна медаль.

Зразки продукції оцінювалися Центральною дегустаційною комісією «Укрхлібпром», до складу якої входять представники і провідні спеціалісти – Центральної виробничо-технологічної лабораторії «Укрхлібпрому» (об`єднання підприємств хлібопекарної промисловості), Національного університету харчових технологій, ДП «Наукового центру превентивної токсикології харчової та хімічної безпеки ім. академіка Л.І. Медведя та Міністерства охорони здоров’я України.

Новоград-Волинська міська рада та її виконавчий комітет вітає генерального директора ПрАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» Портянка Сергія Федоровича та колектив підприємства із черговою нагородою. Щиро вдячні за стабільну, ефективну роботу, високий професіоналізм та завжди смачний та свіжий хліб.

Бажаємо всім працівникам міцного здоров’я, а підприємству процвітання та постійного поповнення нагородами!

 

Чат-бот Гаряча лінія