Представники Звягельщини долучились до Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

16 Грудня 2023, 10:38

Вчора, 15 грудня, відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України.

До зустрічі в онлайн форматі долучились міський голова Микола Боровець, начальник районної військової адміністрації Іван Туровський, генеральний директор КНП «Звягельська багатопрофільна лікарня» та представники Звягельського району.

Головна тема – вступ до ЄС, адже напередодні було прийнято рішення про відкриття переговорів про вступ України.
Надзвичайно важливий історичний крок, який засвідчує наш прогрес на цьому нелегкому шляху. Ми довели, що варті європейського майбутнього і зовсім скоро досягнемо своїх цілей.

Відкрив засідання Конгресу Президент України, він наголосив, що ми маємо всіма силами захистити життя українців, спрямовувати всі зусилля на Перемогу. Влада на місцях має не відокремлюватись, а всі сили спрямовувати на допомогу війську: ми маємо робити все для Перемоги.

Головне завдання – оборона держави. Ми єдині, маємо одного ворога, і це завдання номер один: нам не має бути соромно за наші дії.

“Пам’ятайте, навіть, якщо ви не на фронті, ви маєте обов’язки і маєте виконувати їх належним чином”, – говорив Президент

Крім того, на Конгресі виступали представники влади та іноземні партнери. Кожен висловився про підтримку уряду України та впевненість у правильності нашого вибору та в нашій Перемозі.

Звягельська районна державна адміністрація
Іван Туровський

Чат-бот Гаряча лінія