Про необхідність відповідального вигулу собак у міському середовищі

23 Квітня 2024, 16:10
У місті, на жаль, багато власників собак не несуть відповідальність за своїх улюблених чотирилапих друзів не лише під час прогулянок, але й у плані збереження чистоти на вулицях. Під час виведення тварин на прогулянку необхідно пам’ятати про необхідність прибирання за ними.

Ситуація, коли власники собак не прибирають за своїми улюбленцями, створює серйозні проблеми для громади.

Порядок і чистота на вулицях мають велике значення для всіх мешканців, особливо для дітей. Недбале ставлення до прибирання за собаками призводить до того, що дітям доводиться обходити забруднені місця, що не лише неестетично, але й небезпечно для їхнього здоров’я.

Для забезпечення комфортного та безпечного перебування у міському середовищі необхідно, щоб власники собак відповідали за своїх тварин та прибирали за ними під час прогулянок. Це дозволить зберегти чистоту на вулицях та зробить місто більш приємним для всіх його мешканців.

Прибирання за своїм собакою на прогулянці має стати звичною справою, як чищення зубів або миття рук. Щоб створити умови для формування такої корисної звички, необхідно максимально спростити процес та зробити його загальнодоступним. І це зовсім не важко. Пакети для собачих фекалій (прості чи ароматизовані) може дозволити собі будь-який власник тварини – вони відносно дешеві. Сучасні виробники засобів догляду за тваринами постаралися зробити їх ще й зручними – є навіть контейнери для таких пакетів, щоб їх було максимально зручно носити в сумці, швидко знаходити, комфортно відмотувати.

Запрошуємо всіх власників собак долучитися до ініціативи з відповідального вигулу та прибирання за своїми улюбленцями.

Пам’ятайте, що чисте місто – це спільна справа кожного з нас!

Чат-бот Гаряча лінія