Про перевірку готовності закладів освіти Новоград-Волинської міської ОТГ до 2019/2020 навчального року

21 Серпня 2019, 15:32

З 12.08.2019 по 19.08.2019 року відповідно до розпорядження міського голови від 23.07.2019 №167 (о) «Про перевірку готовності закладів освіти Новоград-Волинської міської ОТГ до 2019/2020 навчального року» комісією здійснено перевірку закладів освіти Новоград-Волинської міської ОТГ з метою їх якісної і своєчасної підготовки до нового 2019/20120 навчального року та осінньо-зимового періоду.

Члени комісії відзначають, що всі заклади освіти готові до початку навчального року. Окремі зауваження спеціалізованих служб, виконання яких потребує значних капіталовкладень будуть враховані при формуванні плану соціально-економічного розвитку галузі на 2020 рік.

Схвальні відгуки членів комісії отримали естетично та змістовно наповнені кабінети початкової школи НУШ, групові приміщення ЗДО, кабінети гурткової роботи ПДМ, належно впорядкована прилегла територія закладу, ігрові майданчики тощо.

Позитивною тенденцією підготовки до 2019-2020 навчального року у всіх закладах освіти є створення нового освітнього середовища не лише в кабінетах початкової школи, а й у коридорах, навчальних кабінетах, фойє, зонах відпочинку тощо. Осучаснено робочі місця для працівників закладів.

Важливою складовою у підготовці до нового навчального року стало створення безпечного та інклюзивного середовища для всіх учасників освітнього процесу.

В цілому на придбання матеріалів, покращення матеріально-технічної бази, проведення капітальних і поточних ремонтів закладів освіти з державного, обласного та міського бюджетів виділено більше 7 млн грн, з них – 636 тис. грн.. державної субвенції.

Висловлюємо щирі слова вдячності за підтримку і сприяння у виділенні коштів міському голові В.Л. Весельському, народному депутату Верховної Ради України В.М. Литвину, депутатам обласної та міської рад. Окремі слова вдячності за надання благодійної допомоги (будівельні матеріали) для підготовки закладів до нового навчального року С.А. Нусбауму, В.С. Табалюку, адміністрації ТОВ «Церсаніт Інвест» тощо.

Також висловлюємо свою вдячність колективам закладів освіти, батькам вихованців та учнів за допомогу та якісну підготовку закладів освіти до нового навчального року.

Інформаційно-методичний центр

 

Чат-бот Гаряча лінія