Про “Пункти незламності” у Звягельській міській територіальній громаді

7 Грудня 2022, 10:06

У зв’язку з систематичними обстрілами російською федерацією в Україні відбуваються масові відключення електроенергії. Українці на кілька годин, а то й діб залишаються без світла, води, тепла та зв’язку. Для того, щоб зарадити ситуації, у кожній області працюють так звані «Пункти незламності».

Звягельська міська територіальна громада доводить до відома населення, що на території міста розгорнуто 7 «Пунктів незламності» (ПН).

«Пункти незламності» – це місця, які передбачають можливість для кожного українця безкоштовно зігрітись чи підзарядити гаджет навіть в умовах тривалого знеструмлення населеного пункту. У кожному ПН є у наявності генератор, вода, освітлення, інтернет (міською радою вживаються заходи для закупівлі та встановлення Starlink), живлення для мобільних девайсів, аптечки, також передбачаємо місця для встановлення буржуйок.

У разі аварійного вимкнення електроенергії більш ніж на 24 години, Пункти незламності стануть острівцем безпеки, стабільності, тепла і нашої єдності, які функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування громадян нашої громади. Про те потрібно пам’ятати, що ПН не зможуть прийняти одночасно усіх громадян нашої громади, тому просимо бути лояльними до інших та зігрівшись, підзарядивши гаджети, отримавши інші наявні послуги дати можливість і іншим громадянам доступ до «Пунктів незламності».

Графік роботи генераторів для підзарядки гаджетів в ПН буде працювати з 9.00 – 12.00 та 15.00 – 18.00.

Адреси ПН, які функціонують на території Звягельської міської територіальної громади:

  • Ліцей № 1 імені Лесі Українки – вул. Родини Косачів, 5
  • Ліцей № 4 – вул. Київська, 46
  • Ліцей № 11 – вул. Співдружності, 3/8
  • Гімназія № 5 – вул. Івана Франка, 30;
  • Гімназія № 7 – вул. Житомирська, 124
  • Гімназія № 9 – вул. Гоголя, 9.
  • 10 ДПРЧ 4 ДПРЗ – вул. Соборності, 22

Андрій Хромушин, начальник відділу з питань цивільного захисту

 

 

Чат-бот Гаряча лінія