Відбулася робоча зустріч з представниками Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я»

7 Грудня 2022, 11:08

У вівторок 06 грудня 2022 року відбулася робоча зустріч з представниками Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».

Підставою стала участь  КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Новоград-Волинської міської ради у грантовому конкурсі “Розширення обов’язків/повноважень медичних сестер/братів на рівні первинної медичної допомоги в цільових регіонах України”.

Представники Проекту USAID повідомили, що отримана від комунального підприємства конкурсна заявка пройшла попередній відбір та рекомендована до впровадження та отримання грантового фінансування.

Заступник міського голови Наталія Борис подякувала команді Проекту за високу оцінку заявки та підкреслила, що для керівництва громади є надзвичайно важливим вирішення питання покращення якості та спектру надання медичних послуг населенню, а також  підвищення кваліфікації медичного персоналу.

Начальник відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності Юрій Савич розповів про досвід співпраці громади з такими відомими програмами міжнародної технічної допомоги, як ПРООН, GIZ, НЕФКО, USAID «Говерла», що також сприятиме й реалізації вищезгаданого проекту у КНП”Центр первинної медико-санітарної допомоги”.

У ході зустрічі сторони обговорили особливості та етапи реалізації проекту в громаді, а також подальші кроки співпраці.

Також з боку міської ради у зустрічі прийняли участь начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення Алла Боришкевич та працівники КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги”: Інна Вошко – директор  закладу;  Галина Барашовець – заступник директора; Жанна Скуратівська – головна медична сестра та Тетяна Шпір – головний бухгалтер підприємства.

Чат-бот Гаряча лінія