Про роботу Новоград-Волинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

15 Грудня 2016, 7:43

У нашому місті функціонує територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), що знаходиться за адресою: вул. Леваневського, 14. В установі діє три підрозділи: відділення соціальної допомоги вдома, відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги та відділення денного перебування.

Відділення соціальної допомоги обслуговує  вдома на безоплатній основі громадян похилого віку, інвалідів, які досягли 18-річного віку, хворих, які не здатні до самообслуговування за умови, що вони не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу. Громадяни похилого віку, які не здатні до самообслуговування, але мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу, обслуговуються відділенням на платній основі.

Відділення соціальної допомоги вдома надає наступні соціальні послуги: допомога в самообслуговуванні, ведення домашнього господарства, надання допомоги в оплаті комунальних послуг, оформленні документів, тощо. Для взяття на обслуговування громадян міста потрібні наступні документи: паспорт, ідентифікаційний код, письмова заява, медичний висновок, довідка про склад сім’ї, ксерокопія довідки МСЕК при наявності.

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги обслуговує на безоплатній основі: громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані інвалідами в установленому порядку, інших громадян похилого віку, інвалідів, за умови, що середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчій ніж 1,5 прожиткового мінімуму для сім’ї. Громадяни можуть отримати благодійну допомогу у вигляді продуктів харчування та вживаного одягу, дрібного ремонту житла, рубання та порізка дров.

Для отримання допомоги потрібно подати письмову заяву, довідку про склад сім’ї, довідки про доходи всіх членів сім’ї.

Відділення денного перебування приймає на обслуговування пенсіонерів та громадян з обмеженими фізичними можливостями, які досягли 18-річного віку незалежно від їх сімейного стану. У відділенні надаються безкоштовні послуги: лікувально-профілактичний масаж, заняття лікувально-профілактичної фізичної культури, фізіотерапевтичні процедури, заняття на тренажерах. Також функціонують гуртки за інтересами (бісероплетіння, в’язання) та інше. Організовуються заходи, святкові концерти. У відділенні безкоштовно діє факультет інформаційних технологій «Університету III віку», у якому проводяться трьохмісячні курси з комп’ютерної грамотності та існує факультет мистецтв.

Для оформлення у відділення потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код, медичний висновок, пенсійне посвідчення, довідку про склад сім’ї, довідку МСЕК за наявності.

Запрошуємо громадян міста скористатися послугами територіального центру. Для надання детальної інформації звертатися за тел.: (04141) 2-10-10; (04141) 3-83-43.
 

Територіальний центр

соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)

 

Чат-бот Гаряча лінія