Про участь у Форумі українських патріотичних справ «Ми – Українці»

3 Травня 2017, 7:15

27 та 28 квітня головний спеціаліст управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Нєпша А.Ю. та директор міського Молодіжного центру Радчук О.Д. за сприяння управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації, стали учасниками  регіонального Форуму українських патріотичних справ «Ми – Українці».

До роботи патріотичного Форуму долучилися представники Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України, Українського інституту національної пам’яті, МГО «Центр Національного Відродження», члени молодіжних громадських організацій та близько 159 фахівців по роботі з молоддю з Волинської, Житомирської та Рівненської областей.

Мета Форуму – налагодження комунікації між фахівцями, котрі безпосередньо працюють із школярами та молоддю.

Упродовж першого дня Форуму відбулися пленарні тематичні засідання, учасники заходу працювали у шести практичних секціях, відбулась зустріч з учасниками АТО.

А вже наступного дня – відвідування Пластової оселі, презентації Пластового руху на Рівненщині та кращих проектів з національно-патріотичного виховання учнівської молоді Волинської, Житомирської та Рівненської областей.

Для обміну досвідом у розвитку національно-патріотичного виховання учасники активно брали участь в обговореннях та дискусіях, презентували свої напрацювання у процесі національно-патріотичного виховання та пропонували свої нові та цікаві ідеї.

 

Управління у справах сім’ї, молоді,

фізичної культури та спорту міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія