Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна впродовж тижня (24-28 квітня 2017 року)

3 Травня 2017, 7:15

У понеділок, 24 квітня, заступник міського голови Віктор Шалухін взяв участь у щотижневій оперативній нараді з заступниками міського голови та розширеній нараді з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради. У зв’язку з відрядженням міського голови Весельського Віктора Леонідовича наради проводив керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький.

Крім того,  цього ж дня у заступника міського голови відбулась галузева нарада з начальниками управлінь і відділів міської ради, які відповідають за питання житлово-комунального господарства, енергозбереження, комунальної власності, підприємництва, екології та надзвичайних ситуацій.

У вівторок , 25 квітня, заступник міського голови Віктор Шалухін взяв участь у нараді щодо реорганізації управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності та управління містобудування, архітектури та земельних відносин в департамент.

Цього ж дня, Віктор Андрійович провів виїзну нараду з питань обстеження даху будинку на вулиці Івана Франка, 31-А.

У середу та четвер, 26 – 27 квітня, Віктор Андрійович взяв участь у ІІІ форумі енерго-ефективного партнерства «Енергоефективний менеджмент: досвід кращих», який відбувся у виставковому центрі «Парковіий» місто Київ. Програма Форуму передбачала панельні дискусії за такими основними тематичними напрямками: енергоменеджмент у бюджетній сфері: реалії енергоефективності без капіталовкладень; енергосервіс у бюждетній сфері:повернення ЕСКО-інвестицій-2016, перші заощадження у бюджеті-2017; енергосервіс у житловій сфері: вигоди будинків і ризики інвесторів; сучасні інструменти підвищення енергоефективності в промисловості: енергоменеджмент та фінансові стимули і санкції; новації програм з утеплення будинків.

У п’ятницю, 28 квітня, Віктор Андрійович проінформував міського голову Віктора Весельського про проведення робіт щодо ремонту доріг міста за минулий тиждень. А також прийняв участь у виїзному особистому прийомі очільником міста.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія