Про впровадження Системи дистанційного обслуговування клієнтів через ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство»

16 Лютого 2016, 4:10

У Новоград-Волинському управлінні Державної казначейської служби України Житомирської області проводиться повномасштабне впровадження Системи дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство» із застосуванням електронного цифрового підпису.

Надійна і проста у використанні система з широким переліком функціональних можливостей, що дозволить Клієнтам Казначейства управляти рахунками установи, не виходячи з офісу. За допомогою цієї системи клієнти мають можливість постійного доступу та оперативного отримання повного обсягу інформації про стан рахунків. При цьому вся інформація, якою обмінюються Клієнт і Казначейство, надійно захищена системою і недоступна для сторонніх.

Переваги для клієнтів у витратах на систему дистанційного обслуговування клієнтів через ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство» порівняно з іншими on-line системами полягають у наступному:

– Державна казначейська служба України надає послуги по генерації ключів електронного цифрового підпису безкоштовно;

– використання клієнтами системи дистанційного обслуговування клієнтів через ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство» не потребує абонплати, тобто безкоштовно;

– первинне підключення клієнтів до системи дистанційного обслуговування клієнтів через ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство» безкоштовне;

– підтримка клієнтів щодо використання системи дистанційного обслуговування клієнтів через ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство» безкоштовна.

Вимоги щодо використання захищених носіїв ключової інформації (НКІ) визначено Комплексною системою захисту інформації (КСЗІ) на систему дистанційного обслуговування.

Витрати на (НКІ) є разові та здійснюються за рахунок коштів клієнтів.

Окупність придбаних НКІ, навіть за умови невеликих кошторисних призначень бюджетних установ, становить шість місяців у зв’язку з економією витрат на відрядження, папір, витратні матеріали тощо.

Більш детальну інформацію, актуальні інструкції щодо впровадження та використання системи дистанційного обслуговування шаблони типових документів для підключення до системи розміщено на офіційному веб-порталі Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua ) в розділі «Електронні сервіси».
 

Вікторія Бірюченко,

начальник Новоград-Волинського управління ДКСУ

 

Чат-бот Гаряча лінія