Про забезпечення життєдіяльності міста в зимовий період 2016-2017 років

7 Грудня 2016, 6:52

З метою забезпечення життєдіяльності міста під час несприятливих погодних умов та значних опадів снігу, для запобігання створення непередбачуваних аварійних ситуацій на дорогах та унеможливлення травмування людей прийнято розпорядження міського голови від 11.11.16 № 261(о) «Про забезпечення життєдіяльності міста в зимовий період 2016-2017 років».

Згідно цього розпорядження керівникам підприємств, установ, організацій міста, незалежно від форм власності, підпорядкування, виду діяльності та господарювання доручено забезпечити оперативне прибирання снігу з доріг та  тротуарів, прибудинкових  та  закріплених територій; під час ожеледиці забезпечити посипання прибудинкових та закріплених територій піщано-соляною  сумішшю; видати накази про призначення відповідальних осіб за стан прибирання  від  снігу  та  льоду  закріплених  територій; при необхідності забезпечувати роботу з прибирання від снігу та льоду закріплених  територій  у  вихідні  та  святкові  дні.

Також затверджено графік чергування спецтехніки для утримання доріг та тротуарів міста в зимовий період 2016-2017 років: в робочі дні – з 22:00 до 6:00 години; у вихідні і святкові дні – цілодобово.

Директору комунального підприємства міської ради „Шляхрембуд“ Ю.Г. Юсипцю доручено здійснювати виїзд спецтехніки для зимового утримання доріг та тротуарів тільки за погодженням з начальником управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради О.В. Богданчуком; на випадок екстремальних ситуацій, забезпечити на договірних засадах залучення наявної снігоприбиральної техніки інших підприємств, установ, організацій міста для оперативної розчистки вулиць від снігових заметів.

Начальнику управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради О.В. Богданчуку доручено надавати погодження на виконання робіт з зимового утримання доріг та тротуарів міста лише в межах кошторисних призначень.

Інспекції благоустрою управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради доручено забезпечити контроль за станом прибирання вулиць,  закріплених територій в зимовий  період.

Контроль за виконанням цього розпорядження покладено на заступника міського голови В.А. Шалухіна.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія