Продовжуємо працювати над покращенням стану енергоефективності та енергонезалежності громади

22 Листопада 2023, 11:45

Нещодавно відбулася онлайн-зустріч щодо нашої участі у проєкті «Децентралізація енергопостачання на рівні муніципальних кварталів», що впроваджується Німецьким енергетичним агенством (Dena) за дорученням Федерального міністерства економіки та захисту клімату Німеччини.

Ним передбачено напрацювання рекомендацій щодо оптимізації систем енергопостачання одного з кварталів міста та надання грантової допомоги на впровадження проекту відновлюваної енергетики (ВДЕ).

З боку грантодавців у зустрічі також прийняли участь і партнери проекту – Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ та ГО «Екоклуб».
Начальник відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності Юрій Савич детально розповів про роботу громади з даних питань, а також представив напрацювання громади щодо впровадження ВДЕ, у тому числі з проєкту по встановленню теплового насосу в ЦРД «Дельфін» (де вже розпочато роботи щодо монтажу сонячної електростанції), який пропонується до залучення грантової підтримки.
Директор КП «Звягельтепло» Людмила Тодорович повідомила про роботу підприємства щодо забезпечення надання послуг із постачання теплової енергії, а також розповіла про особливості мікрорайону «Болгарбуд», по якому і планується спільна робота щодо оптимізації енергопостачання.
Директор ЦРД «Дельфін» Алла Пелешок розповіла про дошкільний навчальний заклад, що збудований за німецьким проектом та має єдиний у місті спеціалізований басейн для дошкільнят. Після реконструкції системи енергозабезпечення він має запрацювати цілорічно та матиме можливість приймати діток з усіх дитсадків міста.

За результати зустрічі напрацьовано дорожню карту співпраці усіх зацікавлених сторін задля успішної реалізації проекту у нашій громаді.

Відділ підтримки громадських ініціатив та енергоефективності

Чат-бот Гаряча лінія