Як місто має і може турбуватися про ветеранів і ветеранок: Звягель долучився до резиденції ідей у Львові

22 Листопада 2023, 13:48

Як місто має і може турбуватися про ветеранів і ветеранок – йшлося під час резиденції ідей у Львові, організованій в рамках ініціативи Cities4Cities United4Ukraine City Institute/Інститут міста.

Участь у події разом із представниками українських громад взяла начальниця відділу по роботі з ветеранами управління соціального захисту населення Звягельської міської ради Алла Виговська.
Підтримка ветеранів, ветеранок та їх родин має стати пріоритетом, системою, адже це – про вдячність та взаємність Тим, завдяки кому ми працюємо, живемо, розвиваємося у відносно мирних громадах.????????
Основна мета проведення заходу – розкриття підходів та інструментів для підтримки ветеранів, ветеранок та їхніх родин. За три дні учасники резиденції дізнались та перейняли досвід Львова:
– про програми та підтримку родин ветеранів;
– про доступність у місті;
– про адаптацію медичної галузі до нових викликів;
– способи пам’яті та вшанування Героїв.
????‍♂️????‍♀️????‍????????‍????Екскурсію про доступність центральної частини Львова провів головний архітектор Антон Коломєйцев. Йшлося також про особливі підходи до меморіалізації.
Перший заступник міського голови Андрій Москаленко розповів про те, як місто турбується про ветеранів – ця тема об’єднує і надихає на нові прогресивні проекти та ініціативи.????
Директор департаменту “Адміністрація міського голови” Євген Бойко акцентував увагу на важливості “живого спілкування” з родинами ветеранів та підтримку сімей, які втратили найдорожчих. ????Учасники резиденції разом з львів’янами віддали останню шану загиблим захисникам, поховання яких відбувалося в ті дні.
✔️Ознайомилися з досвідом надання соціальних та адміністративних послуг учасникам бойових дій, ветеранам у ЦНАПах, просторах ветеранів та хабах.
Зокрема, Центр надання соціальних послуг УБД у Львові діє з 2016 року. На часі – відкриття ветеранських просторів у кожному мікрорайоні міста.
Львів’яни поділилися кейсом програми ресоціалізації ветеранів шляхом надання бізнес-ваучерів. ????
Христина Лебедь, керівниця управління туризму розповіла про переорієнтування міста в умовах війни: тепер в пріоритеті якість сервісу, доступність та толерантність.????????
Особлива гордість Львова – Національний реабілітаційний центр “НЕЗЛАМНІ”????. Учасники заходу мали зустріч з генеральним директором медичної установи Олегом Самчуком та директоркою з розвитку Іриною Заславець. Відвідали реабілітаційний корпус, центр ментального здоров’я.
Особливі емоції – від візиту на Поле почесних поховань Личаківського кладовища.
Також піднімалася тема підтримки сімей полонених, безвісти зниклих та загиблих.
Резиденції ідей у Львові – серія регулярних професійних зібрань фахівців українських громад з метою обміну досвідом та поширення кращих практик місцевого розвитку щодо актуальних викликів місцевого самоврядування.
Щира вдячність за цінний досвід ініціативі Cities4Cities United4Ukraine, City Institute/Інститут міста.
Працюємо задля тих, хто боронить Україну!????????
Чат-бот Гаряча лінія