Проект порядку денного пленарного засідання тридцять шостої сесії міської ради восьмого скликання

18 Липня 2023, 16:30

1.Інформація про результати діяльності Звягельської окружної прокуратури за 2022 рік та I півріччя 2023 року.

2.Інформація про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території  Звягельської міської територіальної громади за 2022 рік та 5 місяців 2023 року.

3.Про внесення змін до Програми розвитку освіти Звягельської міської територіальної громади на 2021 -2025 роки.

4.Про організацію харчування у закладах загальної середньої освіти Звягельської міської територіальної громади у 2023-2024 навчальному році.

5.Про внесення  змін до Програми розвитку  культури і туризму на території Звягельської міської територіальної громадина 2019-2023 роки.

6.Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Звягельської міської територіальної громади нерухомого майна.

7.Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради на 2023 рік.

8.Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) в період з 23.00 до 08.00 годин в межах території Звягельської міської територіальної громади (регуляторний акт).

9.Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Звягельської міської територіальної громади на 2023 рік.

10.Про внесення змін до Муніципального енергетичного плану Звягельської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

11.Про внесення змін до Програми соціальної підтримки та забезпечення перебування внутрішньо переміщених осіб на території Звягельської міської територіальної громади на 2023 рік.

12.Про внесення доповнень до Комплексної програми «Соціальний захист» на 2022 – 2026 роки.

13.Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Звягельської міської територіальної громади на  2023-2024 роки.

14.Про безкоштовне відвідування громадських вбиралень.

15.Про прийняття у комунальну власність майна відумерлої спадщини.

16.Про списання майна комунальної власності.

17.Про передачу майна комунальної власності.

18.Про доповнення переліку об’єктів, які зазнали руйнування та пошкодження внаслідок збройної агресії російської федерації.

19.Про внесення змін до Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України та іншим військовим формуванням, розташованих на території Звягельської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

20.Про внесення змін до Комплексної програми забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку у Звягельській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки.

21.Інформація про результати розгляду пропозицій, зауважень, доручень депутатів міської ради та міського голови, які висловлені під час проведення тридцять другої міської ради восьмого скликання.

22.Про безоплатну передачу майна комунальної власності.

23.Звіт про виконання бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади за І півріччя 2023 року.

24.Про розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на депозитах, а також шляхом придбання державних цінних паперів.

25.Про внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2023 рік.

26.Про затвердження Порядку використання земель рекреаційного призначення на території Звягельської міської територіальної громади.

27.Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території міста Звягель.

28.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки Шимчуку О.М.

29.Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території міста Звягель.

30.Про проведення земельних торгів у формі аукціону в м.Звягель.

31.Про заміну сторони договору оренди землі.

32.Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Великомолодьківського старостинського округу.

33.Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Дідовицького старостинського округу.

34.Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Пилиповицького старостинського округу.

35.Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Майстрівського старостинського округу.

36.Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Наталівського старостинського округу.

37.Про самочинно встановлені споруди на території м.Звягель.

38.Інформація про використання коштів, виділених з бюджету Звягельської міської територіальної громади.

39.Звернення депутатів Звягельської міської ради щодо участі інших територіальних громад у співфінансуванні комунального некомерційного підприємства «Звягельська багатопрофільна лікарня» Звягельської міської ради.

40.Звернення депутатів Звягельської міської ради до Президента України та Верховної Ради України щодо недопущення підписання законопроекту №8401 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».

Різне.

Чат-бот Гаряча лінія