Прогноз пожежної небезпеки на 21-23 серпня

20 Серпня 2020, 14:06

За повідомленням Житомирського обласного центру з гідрометеорології, 21 серпня на більшій частині території області надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека, у північних районах – 2-3 клас.

22-23 серпня у південних районах надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека, 23 серпня у північних районах висока (4 класу), на решті території 2-3 клас пожежної небезпеки.

Шановні жителі Новоград-Волинської міської ОТГ! Закликаємо вас дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожеж в природних екосистемах.

Перш за все, не варто випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій рослинності.

Пам′ятайте, що спалювання сухостою може спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню.

Порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, в першу чергу, вашому життю та здоров′ю.

 

Чат-бот Гаряча лінія