Засідання опікунської ради при виконавчому комітеті міської ради
![Засідання опікунської ради при виконавчому комітеті міської ради](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/vyjakfxktwh77fjyyo3b.jpg)
Під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко 20 серпня відбулось засідання опікунської ради при виконавчому комітеті міської ради.
Під час засідання розглянуто і погоджено пропозиції про призначення громадянки опікуном над повнолітнім братом у разі визнання його недієздатним в судовому порядку та про призначення громадянки опікуном на повнолітнім онуком, якого в судовому порядку визнано недієздатним.
Зазначені пропозиції членів опікунської ради будуть винесені для затвердження на засідання виконавчого комітету міської ради з метою подальшого звернення до суду щодо призначення опікунів.
Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради