Пройшов Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті тренера, майстра спорту СРСР Сітайла С. А.

23 Жовтня 2021, 18:35

У стінах Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 художньо-естетичного профілю пройшов Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвячений пам’яті тренера, майстра спорту СРСР Сітайла Сергія Адамовича.

Змагання юних спортсменів розпочались традиційно з урочистого шикування та виконання Державного Гімну України.

На відкриття турніру з вітальними словами завітали міський голова Микола Боровець, заступник міського голови Наталія Борис, начальник управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба, депутати міської ради, тренери-викладачі з вільної боротьби Сергій Мельник та Юра Мірзабікян, головний суддя змагань, тренер-викладач з вільної боротьби Анатолій Ясиневич.

На килим цього року вийшли 230 спортсменів (170 юнаків та 60 дівчат) з різних куточків України, а саме з таких міст як: Новоград-Волинський, Бердичів, Овруч, Олевськ, Коростень, Золочів (Харківська обл.), Володимир-Волинський, Рокитне, Рівне, Здолбунів, Хмельницький, Радомишль, Біла Церква, Пісківка (Київська обл.), Любар, Костопіль.

«Я щиро й сердечно вітаю вас, юні спортсмени, у прекрасному й славному місті Новограді-Волинському, на турнірі пам’яті майстра спорту, тренера – Сергія Адамовича Сітайла. Це була велика людина, наша гордість, і такі турніри дають можливість зберігати пам’ять про нього у серцях кожного з вас. Дякую управлінню у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту за сприяння у проведенні та організації таких заходів, а також тренерам за те, що зміцнюєте характер своїх вихованців, сприяєте формуванню стійкості життєвих принципів. Бажаю сьогодні кожному удосконалитись у своїй майстерності. Успіхів усім і нехай переможе сильніший!», – у вітальному слові побажав Микола Боровець.

Кожен з учасників прагнув реалізувати свою мрію, пов’язану зі спортом: стати чемпіоном, всіх перемогти, бути найсильнішим. Спортсмени поповнили власні та клубні скарбнички новими нагородами.

Вітаємо учасників та їх тренерів-викладачів з вільної боротьби з успішними виступами, бажаємо подальших перемог на турнірах та чемпіонатах!

Також висловлюємо слова вдячності командиру військової частини А2925, підполковнику Віктору Синиці за розміщення 150-ти спортсменів, які брали участь турнірі 22-23 жовтня.

 

Чат-бот Гаряча лінія