Промприлад ділився досвідом

22 Березня 2024, 10:07

Заступниця міського голови Наталія Борис та т.в.о. начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Тетяна Кравчук прийняли участь у навчальному візиті для представників 12 локальних ініціатив України, який пройшов у місті Івано-Франківськ.
Навчальний візит проведено в межах проєкту «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів» (SRER) за фінансування уряду Німеччини.
Проєкт імплементується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH GIZ Ukraine спільно з Програмою розвитку ООН UNDP Ukraine / ПРООН в Україні.
Нагадаємо, що наша громада відібрана до участі у вищезгаданому проекті та отримає 850 тис. доларів США гранту на реалізацію проектної ініціативи «Створення сучасного центру розвитку бізнесу та креативних інновацій», який буде використано у 2024 році для завершення ремонтно-реставраційних робіт будівлі Молодіжного центру.
В рамках проєкту команда Промприладу, що представляє інноваційний центр на базі старого заводу, який працює на перетині чотирьох напрямків розвитку регіону: нової економіки та урбаністики, сучасного мистецтва та освіти,. проводить програму навчання та обміну досвідом, аби представити найкращі практики у цій сфері. Допомагає розробити стратегію сталості для кожної із команд: працює над визначенням мотивації стейкхолдерів в громаді та розробкою рекомендацій для муніципалітетів.
Представники нашої громади разом з іншими учасниками ознайомилися з досвідом Промприладу, зокрема як побудовані фінансові, юридичні, операційні та маркетингові процеси проєкту та як налагоджена співпраця з резидентами просторів.
Також у рамках навчального візиту з командами муніципалітетів пропрацьовували стратегії своїх проєктів.
Даний візит сприятиме розробленню стратегії розвитку простору Молодіжного центру, як центру розвитку бізнесу і креативних інновацій, а також напрацюванню його фінансової і організаційної сталості, бізнесової і соціальної складової.
Чат-бот Гаряча лінія