Протягом тижня, що минає, на території Новоград-Волинської міської ТГ здійснювалися заходи з благоустрою

30 Квітня 2021, 15:47

#Благоустрій_2021

Протягом тижня, що минає, на території Новоград-Волинської міської ТГ здійснювалися заходи з благоустрою.

– Благоустрій кладовищ. Зважаючи на наближення великодніх поминальних днів, значну увагу приділено прибиранню кладовищ. Комунальними підприємствами «Житлосервіс» та «Шляхрембуд» вивезено 14 КАМазів сміття, завезено близько 200 тон кам’яного відсіву та 60 тон піску; прибрано пішохідні території та алеї. На наступному тижні заплановано зосередити увагу на підготовку військово-меморіальних місць, військових поховань, пам’ятних знаків в рамках підготовки до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (Дня Перемоги).

– Грейдерування вулиць з м’яким покриттям. Продовжувалося виконання робіт з грейдерування вулиць: в мікрорайоні «Дружба» – 10 вулиць, «Лубчиця», район військово-меморіального кладовища по вул.Чехова – всі передбачені планом вулиці. Продовжуються роботи на вулицях мікрорайонів «Кар’єр» та «Смолка», с.Наталівка, с.Олександрівка. Роботи виконуються ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» (Табалюк В.С.), ТОВ «Укрдорсервіс» (Гнітецький Ю.М.), КП „Шляхрембуд“ (Андрощук В.Б.).

– Благоустрій парку культури і відпочинку. Вивезено подрібнене та зрізане гілля, вимиті лавки, почищений та підготовлений до запуску фонтан (включення планується 1 травня). Роботи виконувалися КП «Житлосервіс», а також за сприяння депутатів міської ради Ігоря Олійника, Степана Нусбаума та Дмитра Рудницького.

Також толоки та акції з прибирання та висадки дерев проводилися організаціями, підприємствами, установами, що діють на території міської ТГ та громадськістю.

 

Чат-бот Гаряча лінія