Проведено акцію на тему «Права і свободи громадян» та «Протидія сексуальному насильству над дітьми»

24 Серпня 9:25

З нагоди 31 річниці Незалежності України фахівці Новоград-Волинського місцевого центру спільно із службою у справах дітей Новоград-Волинської міської ради провели акції на тему «Права і свободи громадян» та «Протидія сексуальному насильству над дітьми». Під час заходу фахівчиня центру Юлія Данюк та фахівчиня служби у справах дітей Інна Пелешок розповіли присутнім про гарантовані Конституцією права та свободи громадян, про право на захист та про шляхи протидії сексуальному насильству над дітьми.

На жаль, через війну ця інформація є актуальною, тому фахівчині роз’яснювали мешканцям міста про можливі злочинні дії відносно дітей, як від них уберегтися та де шукати допомоги, якщо злочин все ж стався.

Також всі учасники отримали буклети на правову тематику.

За юридичною консультацією звертайтесь до Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що знаходиться за адресою: м.Новоград-Волинський, вул. Івана Франка, 31А.

Тел. (04141) 3-54-51.

Також отримати юридичну консультацію можна в єдиному контакт-центрі надання безоплатної правової допомоги за номером 0800213103 .

Новоград-Волинський місцевий центр з надання БВПД

Чат-бот Гаряча лінія