У рамках проєкту «З надією при надії» вагітні поспілкувалися з практичним психологом

24 Серпня 2022, 9:41

23 серпня в рамках медико-соціального проєкту для вагітних «З надією при надії» відбулася зустріч вагітних з практичним психологом Світланою Філанчук. Основний меседж зустрічі – «Я майбутня щаслива мама».

Пані Світлана легко та невимушено дала практичні поради щодо пошуку гармонії із собою. Кожний з учасників мав змогу усвідомити, що лише щаслива мама/дружина – це запорука щасливої, здорової родини.

На завершення, директор Туристичного центру Аліна Томаш провела онлайн-екскурсію «Шляхами Звягеля».

Вагітність – це прекрасний і, в той же час, дуже відповідальний і хвилюючий період, пов’язаний з подоланням переживань і труднощів. Часто майбутня мама відчуває суперечливі почуття і потребує підтримки.

Основним завданням проєкту було донести до жінок, які вагаються відносно майбутньої вагітності, що в нашій громаді працюють громадські, волонтерські, релігійні організації та установи, які готові супроводжувати  майбутню маму з перших днів вагітності шляхом надання медичної, соціальної та психологічної допомоги.

Захід відбувся за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

 

Відділ з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради, міський центр соціальних служб та управління культури і туризму міської ради

Чат-бот Гаряча лінія