Проведено челендж «Узори зібрані Оленою Пчілкою (О.Косач) у сучасному дизайні»

22 Травня 2021, 16:20

Кожна українська родина має в домівках вишиті речі, що перейшли у спадок від мам, бабусь, прабабусь. Не менш цінують та зберігають речі вишиті своїми руками, руками своїх дітей, онуків.

Щороку, ми українці, в третій четвер травня відзначаємо унікальне національне свято – День вишиванки. Це свято самобутнє і не прив’язане до жодного державного чи релігійного. Втім, мільйони українців саме цього дня дістають із шафи національне вбрання – вишиванку, і йдуть у ній на роботу, в університет чи до школи.

2021 рік оголошений роком Лесі Українки, тому за ініціативи управління освіти і науки міської ради було проведено челендж «Узори зібрані Оленою Пчілкою (О.Косач) у сучасному дизайні». Участь взяли майже всі заклади загальної середньої освіти Новоград-Волинської міської територіальної громади. Відеороботи можна переглянути на офіційній сторінці управління освіти і науки в соціальній мережі Fecebook.

Учасниками заходу було прийнято рішення подарувати частину робіт до музею родини Косачів. 21 травня 2021 року директору музею Людмилі Гаммі свої роботи передали учні та вчителі Ліцеїв №1,4 та 11, а також ЗОШ №2,5,7,9,10.

 

Управління освіти та науки міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія