Проведено чергове засідання штабу з підготовки галузей до роботи в новому опалювальному сезоні

9 Жовтня 2023, 14:31

6 жовтня під головуванням міського голови Миколи Боровця проведено чергове засідання штабу з підготовки галузей до роботи в осінньо-зимовий період.
Під час наради обговорили критично важливі питання щодо забезпечення готовності інфраструктури до нештатних ситуацій, зокрема і в умовах воєнного часу.
Керівники галузей та комунальних підприємств доповіли про стан готовності до роботи в осінньо-зимовий період та детально проаналізували попередні виклики й стан виконання доручень.
Наразі завершується заповнення систем теплоспоживання теплоносієм.
Звертаємо увагу, що опалювальний сезон розпочинається, коли середня добова температура повітря опускається нижче +8С протягом 3 днів підряд.
Нагадуємо, що для завершення підготовки до опалювального сезону співвласникам багатоквартирних будинків слід перевірити комунікації, обладнання та елементи благоустрою, привести в технічно справний стан димові, вентиляційні канали та інше, та скласти паспорти готовності житлових будинків до опалювального періоду.

На черговому засіданні виконавчого комітету керівники комунальних підприємств доповідатимуть про готовність до нового опалювального сезону.

Управління житлово-комунального господарства та екології

Чат-бот Гаряча лінія