Проведено черговий особистий прийом громадян
![Проведено черговий особистий прийом громадян](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/318591202_455985740058098_6381634865577056740_n.jpg)
9 грудня міський голова Микола Боровець провів черговий особистий прийом громадян.
Жителі громади звернулися за допомогою у сприянні вирішенню наболілих питань. Серед них: вирішення проблемного питання облаштування присадибної території, забезпечення дровами, сприяння у правцевлаштуванні тощо.
За результатами розгляду звернень громадян заявники отримали відповідні роз’яснення, а відповідальні працівники виконавчих органів влади – доручення щодо розгляду та вирішення питань, з якими ті звернулися.