Проведено груповий захід «Здорова дитина, здорова родина – здорове суспільство»

17 Вересня 2021, 16:43

Соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, є одним з пріоритетних напрямів діяльності центрів соціальних служб. Так, 14.09.2021 року Новоград-Волинським міським центром соціальних служб організовано та проведено груповий захід «Здорова дитина, здорова родина – здорове суспільство» для сімей, які перебувають під соціальним супроводом центру та сімей опікунів, піклувальників.

В ході проведення даного заходу обговорювались питання про переваги ведення здорового способу життя, різноманітні методи боротьби зі шкідливими звичками, зосереджуючи увагу присутніх на тому, що здоров’я необхідно зберігати та зміцнювати, беручи відповідальність за своє життя.

Запрошений на захід завідуючий амбулаторією загальної практики сімейної медицини № 8 Мозалевський Володимир Вікторович розповів про дотримання правил протиепідемічної безпеки, зосередив увагу на тому, що вакцинація дає змогу уникнути важкого перебігу захворювання на коронавірус і є важливою складовою для подолання пандемії та необхідним кроком для збереження життя і здоров’я своєї сім’ї та оточуючих. Присутнім запропоновано пройти вакцинацію задля недопущення масштабного розвитку хвороби.

Володимир Вікторович надав вичерпну інформацію на задані запитання, а саме:

– що таке варіант “Дельта”?

– що таке вакцинація та коли робити щеплення?

– які реакції на вакцину можуть бути?

– чи є вакцина від коронавірусу безпечною? – чи захищатимуть вакцини проти COVID-19 від нових варіантів вірусу?

– чи потрібно вакцинуватися тим, хто вже перехворів на COVID-19?

– чи потрібно буде повторювати вакцинацію щороку? – чи можна вакцинуватися від COVID-19 відразу після повного клінічного одужання? – чи треба перед вакцинацією від COVID-19 робити обстеження чи аналізи, наприклад, загальний аналіз сечі, крові або вимірювати тиск?

– чи потрібно робити тест на антитіла перед щепленням тощо.

 

Новоград-Волинський міський центр соціальних служб

 

Чат-бот Гаряча лінія