Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

17 Вересня 2021, 17:00

17.09.2021 року у конференц-залі будинку рад під головуванням заступника міського голови Наталії Борис відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Комісія з питань захисту прав дитини сприяє забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток.

Одним із питань порядку денного засідання було питання про позбавлення батька батьківських прав стосовно двох малолітніх дітей. Питання виносилось на засідання повторно, оскільки на попереднє засідання батько дітей не з’явився.

Оскільки на території міської територіальної громади проживають діти, які внаслідок реформи закладів інституційного догляду повернулись з КНЗ «Новоград-Волинська школа-інтернат» у біологічні сім’ї, то одним із попередніх рішень комісії з питань захисту прав дитини було утворено комісії щодо перевірок даних сімей на предмет створення ними належних умов для проживання, навчання та виховання дітей.

Членами комісій обстежено матеріально-побутові умови проживання усіх дітей, які повернулись з КНЗ «Новоград-Волинська школа-інтернат» і на сьогоднішньому засіданні директор міського центру соціальних служб звітувала про роботу, проведену для усунення недоліків, виявлених під час обстежень.

Міським центром соціальних служб знято з соціального супроводу 1 сім’ю, в якій виховується 1 дитина та продовжено соціальний супровід двох сімей у яких виховується семеро дітей.

Також було переглянуто та затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, які   опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування

Члени комісії ретельно вивчили кожне питання порядку денного та прийняли виважені та об’єктивні рішення спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дітей.

 

Служба у справах дітей

 

Чат-бот Гаряча лінія