Проведено інформаційно-роз’яснювальну кампанію щодо послуги патронату над дитиною

21 Вересня 2021, 10:28

20 вересня 2021 року відбулася зустріч фахівців із соціальної роботи Новоград-Волинського міського центру соціальних служб з членами громади Великомолодьківського старостинського округу. Метою заходу було проведення  інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо послуги патронату над дитиною та пошук кандидатів у патронатні вихователі.

Враховуючи нинішню ситуацію в Україні, послуга сімейного патронату набуває ще більшої актуальності. Для дитини – це безпека, догляд, виховання та реабілітація в умовах сім’ї, підтримане спілкування з рідними; а в разі неможливості повернення до біологічної родини – пошук для дитини нової сім’ї. Для батьків дитини – це можливість усунути складні життєві обставини, вирішити наявні проблеми, отримати професійний соціальний супровід, що загалом сприятиме підвищенню батьківського потенціалу та возз’єднанню родини.

Жителі громади отримали змістовну інформацію, як можна стати патронатним вихователем, терміни перебування дитини в патронатній сім’ї та яку підтримку надає держава професійним батькам, адже поняття патронат передбачає виховання дитини за оплату (заробітна плата патронатного вихователя складає п’ять прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць, офіційне працевлаштування та щомісячна соціальна допомога на утримання влаштованої дитини), тобто потребує від патронатного вихователя достатнього рівня компетенції з питань розвитку дитини.

Кожна дитина має право на достатній рівень життя та розвитку! Ми маємо сподівання, що інформування про патронатну сім’ю – це перший крок до переходу на нові більш гуманні форми сімейного виховання, адже сформувати уявлення про справжню міцну та щасливу родину можна лише на власному досвіді проживання в сім’ї!

Якщо вас зацікавила інформація щодо створення патронатної сім’ї, маєте бажання стати патронатним вихователем, для отримання детальної інформації телефонуйте: 

0677711507 та (04141)3-55-62 – Новоград-Волинський центр соціальних служб  (вул. Шевченка, 31, м. Новоград-Волинський);

(04141)3-53-59 – служба у справах дітей Новоград-Волинської міської ради (вул. Замкова, 3/6, м. Новоград-Волинський).

 

Чат-бот Гаряча лінія