Проведено нараду із суб’єктами господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів у Звягельській МТГ

4 Січня 2024, 15:21

Під головуванням профільного заступника голови Звягельської міської територіальної громади Ірини Гудзь проведено нараду із суб’єктами господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів у Звягельській міській територіальній громаді.

Перевізнику ФОП Горбовському Володимиру Людвиговичу було передано відзнаку до дня благодійника. Перевізниками надано транспортні засоби для потреб ЗСУ, здійснюється перевезення військовослужбовців до місць дислокації на сході, забезпечується безоплатне підвезення людей під час поховань військовослужбовців та низка інших благодійних допомог.

В межах робочої зустрічі з керівницею відділу економічного планування та підприємницької діяльності Звягельської міської ради Аллою Володіною, обговорили план роботи на 2024 рік, зокрема: покращення якості надання послуг з пасажирських перевезень, функціонування діючих маршрутів, можливе запровадження нових, акцентували увагу на оновленні транспортних засобів. Неабияку увагу звернули на поведінку водіїв, кондукторів на маршрутах та відшкодування за перевезення пільгових категорій громадян. Обговорили питання впровадження електронного квитка, що знайшло підтримку зі сторони перевізників, з послідуючим втіленням у повоєнний час.

Відділ економічного планування та підприємницької діяльності

Чат-бот Гаряча лінія