Проведено нараду щодо організації заходів до Дня пам’яті захисників України

26 Серпня 2021, 23:37

Під головуванням заступника міського голови Наталії Борис проведено нараду щодо організації в Новоград-Волинській міській ТГ заходів до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Також участь у нараді взяла секретар міської ради Оксана Гвозденко.

День пам’яті захисників України вшановується відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 2019 року №621/2019 «Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві.

Під час засідання обговорено організаційні моменти проведення заходів, забезпечення благоустрою територій пам’ятників, пам’ятних знаків, місць поховань захисників України.

Йшлося про важливість забезпечення 29 серпня приспущення (вивішування із скорботною стрічкою) Державного Прапора на адміністративних будівлях органів влади, державних та приватних підприємствах, установах, організаціях, військових частинах. Також зазначалося, що на знак вшанування пам’яті за захисниками України, 29 серпня о 10:00 годині пройде загальнонаціональна хвилина мовчання, долучитися до якої мають і жителі громади.

29 серпня об 11:00 год відбудеться мітинг-реквієм вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, який пройде біля Меморіалу загиблим учасникам АТО, на вул. Житомирська.

Також заступник міського голови Наталія Борис зазначила, що жителі громади мають цінувати подвиг загиблих захисників та виявити пошану, одягнувши символічний “Сонях”, який є стилізованим знаком пам’яті.

За результатами наради надано відповідні доручення відповідальним працівникам щодо належної організації та проведення в громаді заходів щодо відзначення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

 

Чат-бот Гаряча лінія