Проведено нараду щодо ситуації із вакцинацією населення старостинських округів
![Проведено нараду щодо ситуації із вакцинацією населення старостинських округів](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/qer6dkqnbtcgfxlxslte.jpg)
12 жовтня 2021 року відбулася робоча нарада під керівництвом заступника міського голови Наталії Борис, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Олександра Долі, начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення Алли Боришкевич із старостами округів.
На зустрічі обговорили питання чергового проведення роз’яснювальної роботи з населенням, щодо вакцинальної кампанії. За даними КНП «ЦПМСД» Новоград-Волинської міської ради населення старостинських округів Новоград-Волинської ТГ охоплені щепленням лише на 30%.
Дано вказівку старостам, за участі медичних працівників максимально в короткий термін провести щеплення жителів своїх старостинських округів.